7 skirtingo sudėtingumo trasos pareikalaus ne tik jėgų, ištvermės ir drąsos, bet ir sumanumo.

Mažųjų trasa

Skirta patiems mažiausiems parko lankytojams, kurių ūgis nuo 80 cm. iki 120 cm. Trasoje įrengtos 8 kliūtys ir 25 m. ilgio skrydis rateliu. Šioje trasoje vaikams išduodami specialūs sumažinti saugos apraišai.

Geltona (treniruočių trasa)

Ši trasa skirta asmenims nuo 110cm. ūgio. Ją taip pat privalo įveikti visi parko lankytojai prieš leisdamiesi į nuotykius sunkesnėse trasose. Viso įrengtos 9 kliūtys, kurių pabaigoje laukia 45 m. ilgio skrydis rateliu. Trasa įrengta 1-3 m. aukštyje.

Žalia trasa

Skirta asmenims nuo 120 cm. ūgio. Įrengtos 8 kliūtys 2-5m. aukštyje su 50m. ilgio skrydžiu trasos pabaigoje. Trasa sudėtingesnė už geltonąja, tačiau tikrieji išbandymai dar tik laukia.

Mėlyna trasa

Skirta asmenims nuo 130 cm. ūgio. Čia įrengtos 9 kliūtys ir 45 m. ilgio skrydis trasos pabaigoje. Kliūtys nėra sunkios fiziškai, tačiau pareikalaus nemažai drąsos. Trasa įrengta 4-7 m. aukštyje.

Raudona trasa

Čia prasideda tikri išbandymai! Skirta asmenims nuo 140 cm. ūgio. Trasoje įrengtos 9 kliūtys, iš kurių viena – šuolis į tinklą, lankytojų tituluojama kaip viena daugiausiai drąsos reikalaujanti kliūtis. Trasa įrengta 5-10 metrų aukštyje, kurios pabaigoje 25 m. skrydis rateliu.

Juoda trasa

Skirta tik geros fizinės formos asmenims nuo 16 metų. Jeigu po raudonos trasos dar turėjote jėgų, tai po juodosios jų neliks. Trasoje įrengtos 8 kliūtys, iš kurių keletas yra ypatingai sunkios fiziškai, kaip lipimas virve, balnakilpės ar ėjimas kopetėlėmis rankomis. Trasa įrengta 6-14 m. aukštyje. Trasos pabaigoje – 50 m. skrydis rateliu.

Olimpinė trasa

Ši trasa, kaip ir juoda, skirta tik labai geros fizinės formos asmenims nuo 16 metų. Trasos ypatumas yra kliūtys reikalaujančios ne tik fizininės ištvermės, bet ir sumanumo jas įveikiant. Trasoje įrengtos 9 kliūtys, iš kurių daugelis turi ne vieną, bet kelis perėjimo būdus. Sėkmingą Olimpinės trasos finišą garantuos tik teisingai pasirinktą kliūčių įveikimo technika. Olimpinė trasa įrengta medžių viršūnėse, aukščiau visų kitų. Aukščiausia vieta trasoje – net 16 metrų.

Rezervuokite nuotykius ir mes užtikrinsime, kad nereikėtų laukti eilėje.

Rezervuoti

Be medžiuose įrengtų trasų ir laisvųjų nusileidimu, nuotykių parke Lokės Pėda rasite ir keletą išskirtinių, ypatingai ekstremalių pramogų. Tai laisvo kritimo jausmą pajusti leidžiantis „Kablys“ ir „Kosminė Katapulta“, kuri pakels jus į 20 metrų aukšti vos per vieną sekundę!

Kitos pramogos

Dėl unikalaus Lokės Pėdos reljefo, laisvųjų skrydžių metu pasiekiamas iki 20 metrų aukštis.

Skrydis „Vakaris“

Vos įrengus šį skrydį, jis iš karto susilaukė didelio susidomėjimo. Skrydis yra 270 m. ilgio ir dėl unikalaus Lokės Pėdos parko reljefo pasiekia įspūdingą, net 20 metrų aukštį skrydžio metu.

Skrydis „Upelis“

Skrydžio ilgis – 180 metrų. Skrydis driekiasi virš „Lokio“ upelio. Aukščiausia vieta skrydžio metu apie 5 metrai.

Skrydis „Slėnis“

Šis skrydis yra 80 metrų ilgio. Aukščiausia vieta skrydžio metu apie 10 metrų.

Skrydis „Grizzly“

Skrydis sujungia skrydžius „Upelis“ ir „Vakaris“. Šio skrydžio dėka nereikia niekur klaidžioti, todėl galima naudotis skrydžiais vienas po kito. Šie trys skrydžiai sudaro daugelio labiausiai pamėgtą trijų skrydžių ratą.

Saugumas

Nuotykiu parkas Lokės Pėda reguliariai inspektuoja, tikrina ir prižiūri trasas, ilguosius nusileidimus bei saugumo įrangą. Prieš pradedant pramogas visi lankytojai yra instruktuojami ir supažindinami su saugaus pramogavimo taisyklėmis. Taip pat visi lankytojai yra apdraudžiami ERGO LIETUVA draudimu.

Kitos pramogos

Be medžiuose įrengtų trasų ir laisvųjų nusileidimu, nuotykių parke Lokės Pėda rasite ir keletą išskirtinių, ypatingai ekstremalių pramogų. Tai laisvo kritimo jausmą pajusti leidžiantis „Kablys“ ir „Kosminė Katapulta“, kuri pakels jus į 20 metrų aukšti vos per vieną sekundę!