Svarbi informacija atvykstantiems!

Kai moksleivių ekskursijoje nedalyvauja tėveliai, rekomenduojame mokytojams į parką vykti su ne jaunesniais kaip 12 metų moksleiviais. Moksleivių saugumui užtikrinti moksleivių grupės nebus įleidžiamos į Juodąją ir Olimpinę trasas.

Su 20 ir daugiau moksleivių klase bei tėveliais atvykęs vienas pedagogas parko trasose galės kartu su auklėtiniais nuotykių ieškoti nemokamai. Planuojantiems šventę parke svarbu iš anksto rezervuoti atvykimo datą ir laiką užpildžius parko interneto svetainės rezervacijos formoje dešinėje.

Atvykstant į parką reikia turėti rezervacijos patvirtinimą arba rezervacijos numerį ir moksleivių sąrašą (vardas, pavardė, gimimo data), atspausdintą ant mokyklos blanko su direktoriaus leidimu ir parašu bei mokymo įstaigos spaudu.

Parko terasose ar pavėsinėje kviečiame surengti ir pikniką. Pavėsinę ar terasą būtina rezervuotis iš anksto Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144.

Nuotykiai medžiuose – ar dar kas gali būti linksmiau!?

Nesunku pastebėti, kad labiausiai „Lokės pėdos“ nuotykiais džiaugiasi moksleiviai. Be baimės ir su dideliu žingeidumu jie leidžiasi į visus nuotykius ir spąstus. Todėl kiekvieną sezoną Nuotykių parkas „Lokės pėda“ moksleivius kviečia atvykti pramogauti: sportuoti, surengti nuotaikingą mokslo metų užbaigimo ar išleistuvių šventę kartu su klasės draugais, pedagogais ir tėveliais.

Atostogos be nuotykių – ne atostogos!

Ką įdomaus nuveikei per atostogas? Jos dar neatėjo, o jau žinai, kad prabėgs tarsi viena akimirka: liūdna ir nuobodi arba įspūdinga ir su nuotykiais. Kai saulutė ima kutenti akis, įdomiausia ekskursija su klase veda į Lokėnėlių kaimą, 5 km už Jonavos į Ukmergės pusę. Tik vienas atostogų nuotykis, – o įspūdžių pakaks visiems metams.

Sėkmingų mokslo metų užbaigtuvės su nuotykiais

Neįtikėtina, kad šaunioje klasėje pritrūktų sėkmės ir nuotykių. Jei visus metus susikaupę stropiai mokėtės, linksmai juokavote, rimtai sportavote, o gal sąžiningai muzikavote ar nuoširdžiai tapėte – be abejonės esate verti nepaprastų mokslo metų užbaigtuvių nuotykių kartu su visa klase, o gal ir tėveliais.

Nepamirštamos išleistuvės „Lokės pėdoje“

Pradinės, pagrindinės ir vidurinės mokyklos absolventams mokyklos baigimas – vienas svarbiausių slenksčių gyvenime, kurį stengiamės įsimintinai įprasminti išleistuvių pobūviu. Svarbu jauki vieta, nuoširdi klasiokų bičiulystė, susitelkimas, pakili nuotaika ir drąsos šaltinis. Visa tai galite rasti „Lokės pėdoje“.

Rezervacija

Rezervuokite savo nuotykius ir mes užtikrinsime, kad nereikėtų laukti eilėje.

REZERVUOTI