Kas yra nuotykių parkas Lokės Pėda?

Lokės Pėda – tai didžiausią patirtį turintis nuotykių parkas Lietuvoje, kuriame savo baimes nugalėjo jau daugiau nei 266 tūkst. (2021-04-08 duomenys) aktyvų poilsį mėgstančių žmonių. Tiek lankytojų nuotykių parkas Lokės Pėda sulaukė nuo 2005 m., kuomet buvo pastatytas vaizdingame Lokio upelio slėnyje netoli Jonavos ir yra pirmasis nuotykių parkas Lietuvoje. Nuotykių parkas Lokės Pėda atsidarė pasiūlydamas penkias įvairaus sudėtingumo trasas ir du laisvuosius skrydžius, tačiau per ilgą parko gyvenimą nuolatos plėtėsi ir šiuo metu siūlo septynias skirtingo sudėtingumo trasas su nuolat keičiamais trasų elementais ir keturis laisvuosius skrydžius. Nepaisant trasų medžiuose plėtros, Lokės Pėda siūlo patirti laisvo kritimo pojutį išbandant unikalią Kosminę Katapultą ar atsipūsti erdvesiose terasose, vaizdingame Lokio upelio pietiniame šlaite.

Visa tai ir dar daugiau rasite čia – Lokės Pėdoje.

Rezervuokite nuotykius ir mes užtikrinsime, kad nereikėtų laukti eilėje.

Rezervuoti

Rezervuoti

Be medžiuose įrengtų trasų ir laisvųjų nusileidimu, nuotykių parke Lokės Pėda rasite ir keletą išskirtinių, ypatingai ekstremalių pramogų. Tai laisvo kritimo jausmą pajusti leidžiantis „Kablys“ ir „Kosminė Katapulta“, kuri pakels jus į 20 metrų aukšti vos per vieną sekundę!

Lokės pėdoje

Kitos pramogos

Saugumas

Nuotykiu parkas Lokės Pėda reguliariai inspektuoja, tikrina ir prižiūri trasas, ilguosius nusileidimus bei saugumo įrangą. Prieš pradedant pramogas visi lankytojai yra instruktuojami ir supažindinami su saugaus pramogavimo taisyklėmis. Taip pat visi lankytojai yra apdraudžiami ERGO LIETUVA draudimu.