D.U.K

Ar Nuotykių parke reikalingos pirštinės?

Pirštines turėti rekomenduojame. Neturintieji gali jas įsigyti vietoje. Kainos čia nuo 1  iki 1,5 . Pirštinės turėtų būti aptempiančios rankas ir neslidžios.

Ar reikia šiltai apsirengti vykstant į "Lokės pėdą"?

Einantiems į trasas šiltai rengtis nerekomenduojame.

Kokia avalyne rekomenduojama avėti einant į trasas?

Pati geriausia yra turistinė avalynė kietu padu, tačiau tiks ir sportinė avalynė. Avintieji vasarines šlepetes, aukštakulnę ar kitą aktyviai veiklai nepritaikytą avalynę į trasas neįleidžiami.

Ar galima į Nuotykių parką atsivežti šunį?

Prieš išleisdami šuni iš automobilio, įspėkite administracijos darbuotojus. Šuo turi turėti pavadėlį ir antsnukį ir būti prižiūrimas savo šeimininkų.

Ar yra "Lokės pėdoje" kavinė?

2020 sezoną kavinė neveiks. 

Ar Nuotykių parko teritorijoje galima išsikepti savo atsivežtus kepsnius?

Taip, tik reikia iš anksto rezervuoti pavėsinę su ugniakuru arba stalą terasoje su kepsnine. Groteles turime, o iešmus atsivežkite. Kainas rasite čia.

Ką reikia daryti įvykus nelaimingam atsitikimui ar susižeidus?

Nedelsiant kreiptis į Nuotykių parko instruktorių arba informacijos darbuotoją. PARKAS įvykį privalo užregistruoti. Išvykus iš parko be pranešimo apie atsitikimą, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų negalios!

Ar buvo nelaimingų atsitikimų trasose?

Taip. Parko administracija primygtinai prašo laikytis parko taisyklių.

Ar "Lokės pėdoje" nėra problemų su automobilio parkavimu?

Nėra. Lokės Pėdos automobilių parkavimo aikštelė yra erdvi, talpinanti apie 120 automobilių vienu metu. Yra numatytos vietos ir autobusams.

Nuo kokio amžiaus (ūgio) galima eiti į trasas?

Dėl trasų techninių elementų specifikos labiau akcentuojame jaunųjų nuotykių ieškotojų ūgį, nei amžių. Nuo 80 cm iki 120 cm ūgio vaikai nuotykių ieškoti gali trasoje pritaikytoje patiems mažiausiems. Aukštesni nei 110 сm vaikai gali nuotykių ieškoti geltonojoje bei žaliojoje trasose. Nuo 130 cm - jau ir mėlinojoje, o nuo 140 cm - visose.

Amžiaus mes neribojame, galime tik rekomenduoti. Gebėjimas suprasti pagrindines taisykles ir jas vykdyti, gera sveikata, neturėjimas aukščio baimės, polinkis į nuotykius ir judrią veiklą yra individualios savybės. Yra buvę ir penkiamečių lankytojų, kurie sugebėjo įveikti dvi pirmąsias trasas su šypsena veide, tačiau dažnai pasitaiko ir 9-11 metų vaikų, kuriuos instruktoriai nukeliai apsiašarojusius ir sustingusius iš baimės. Na, bet tėveliai savo vaikus geriau pažįsta ir sprendžia patys.

Ar parke galima mokėti banko kortele?

Banko kortele parke atsiskaityti galimybės nėra. Atsiprašome už nepatogumus.

Ar parkas dirbs žiemą?

Esant palankioms oro sąlygoms kviečiame apsilankyti bet kuriuo metų laiku. Gruodžio - vasario mėnesiais būtina rezervacija Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144.

Kokio svorio žmonės gali laipioti trasomis?

Trasų įranga atlaiko daug didesnį svorį nei gali sverti vienas žmogus. Tačiau didelio svorio žmogui sveikata ar nejudrumas gali  stipriai apsunkinti  kliūčių  įveikimą. Dėl savo sveikatos būklės tinkamumo įveikti trasų kliūtis atsako patys lankytojai.

Ar parke galima nusipirkti suvenyrų?

Taip, šiuo metu parke galite įsigyti molinių pakabukų „Drąsos amuletų“, marškinėlių, kepuraičių, krepšių, bei apyrankių.

Kaip rezervuoti laiką nuotykiams "Lokės pėdos" parke?

Rezervacijos priimamos užpildžius dešinėje esančia rezervacijos formą arba Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144. 
 

Kaip atšaukti rezervaciją?

Jūsų el. paštu gautame užsakymo patvirtinime yra nuoroda „SPAUSTI ČIA“, kurią paspaudus galėsite atšaukti rezervaciją arba skambinti Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144

Ar galima rezervuoti laiką nuotykiams "Lokės pėdoje" telefonu?

Galima rezervuoti paskambinus Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144. 

Ar galime atvykti į "Lokės pėdą" be išankstinės rezervacijos?

Galima, Iš anksto rezervuojame tik 90% saugos įrangos komplektų. Tad galbūt Jums pasiseks ir gausite saugos įrangą iš karto, tačiau gali tekti ir palaukti eilėje. Todėl Jūsų patogumui pramogas parke rekomenduojame rezervuoti iš anksto užpildžius dešinėje esančią rezervacijos formą arba Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144.

Kaip reikia elgtis vėluojant?

Pranešti Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144 apie vėlavimą.

Kaip rezervuoti laiką parke didesnei nei 40 žmonių grupei?

Būtina atsiųsti paklausimą el. paštu: paulius@lokespeda.lt arba paskambinti Lokės Pėdos infolinija +370-699-21144.

Kokia užsakymo tvarka atvykstant su moksleivių grupe?

Prašome rezervuoti pageidaujamą laiką užpildžius dešinėje esančią rezervacijos formą. Jei grupė yra didesnė nei 40 asmenų, paskambinkite Lokės Pėdos infolinijos telefonu +370-699-21144. Atvykus rekomenduojame turėti pramogaujančių moksleivių sąrašą, atspausdintą ant mokymo įstaigos firminio blanko.